close
متخصص ارتودنسی
احمدی نژاد آنلاین می شود/عروسی تجملی فرزند یک مسوول/قلع و قمع انحرافیون در برخي استان ها و ... <h2>استخدام و نیازمندیها</h2> <h3>استخدام و نیازمندیها</h3>

جاب یاب|نیازمندیها،استخدام

این یک متن آزمایشی است ، برای تغییر متن به قسمت تنظیمات بلوک های دلخواه > اطلاعیه در زیر منوی سایت مراجعه کنید.

احمدی نژاد آنلاین می شود/عروسی تجملی فرزند یک مسوول/قلع و قمع انحرافیون در برخي استان ها و ...به گزارش سرويس سياسي "بلوانيوز" به نقل از مشرق، شنیده ایم دکتر احمدی نژاد در نظر دارد به منظور برقراری ارتباط نزدیکتر با مردم و حامیان خود اقدام به فعال نمودن سایت شخصی اش به صورت آنلاین نماید. قرار است سوالات و درخواست های مردم از رئیس جمهور در اسرع وقت توسط وی یا مسوولان مربوطه پاسخ داده شود. رئیس جمهور همچنین در این سایت به اعلام مواضع و دیدگاه های خود خواهد پرداخت.


* قرار است در تهران لیستی انتخاباتی با سرلیستی افرادی چون علی مطهری و حمید رضا کاتوزیان تشکیل شود. بدنه اصلی این لیست را منتقدان جدی دولت به ویژه دکتر احمدی نژاد تشکیل می دهند. برخی اعضای این لیست مدعی شده اند نماینده اول تهران از این لیست بیرون خواهد آمد.

*برپایی یک مجلس عروسی پرخرج و تجملی از طرف یکی از کاندیداهای سابق ریاست جمهوری(پدر داماد) با واکنش منفی شرکت کنندگان و برخی مقامات همراه شده است. این مراسم که در منطقه فرمانیه برگزار شده با 13 نوع غذا و لطیفه های سخیف و مبتذل یک مجلس گرم کن بدنام همراه بوده است.

* در جلسه مشاوران جوان دولت که هفته گذشته در نهاد ریاست جمهوری برگزار شد رئیس جلسه طی سخنانی جبهه متحد اصولگرایی و جبهه پایداری را وابسته به هاشمی رفسنجانی دانست. نکته دیگر این جلسه هم کشف وابستگی پایگاه اطلاع رسانی مشرق به هاشمی رفسنجانی بود که توسط یکی از سخنرانان ابراز شد. 

*شنیده ایم در 10 بهمن ائتلاف " بصیرت و بیداری" رسما اعلام موجودیت خواهد کرد. شهاب الدین صدر احتمالا دبیرکل این ائتلاف متشکل از 22 گروه و تشکل خواهد بود. این ائتلاف در انتخابات نهم مجلس با لیست می آید.

* شنیده ایم خبرهای جدیدی درباره کشفیات جدید کیف های پول  شرکت آریا در راه است. فردی در صنایع فولاد کشور حدود 8 میلیارد تومان رشوه کیفی از آریا دریافت کرده است.

*کاندیداهای جبهه متحد اصولگرایان از سراسر کشور در 12 بهمن ماه در مرقد حضرت امام خمینی (ره) گرد هم می آیند.

*محمد خاتمی اخیرا در دیدار یکی از مدیران رسانه ای گفته است: من تقلبی که موسوی و کروبی می گفتند را قبول ندارم  وجنبش سبز را یک جنبش اجتماعی نمی دانم و آن را هم قبول ندارم. وی همچنین مدعی شده ما انتخابات را تحریم نکرده ایم. تنها طبق مصوبه مجمع روحانیون اعلام کردیم کاندیداهای اصلاح طلب انفرادی بیایند نه لیستی.

*شنیده ایم مشاور اقتصادی مهدی کروبی به عنوان قائم مقام یکی از بزرگترین شرکت های معدنی مشغول به کار است. این شرکت پاتوق جریان انحرافی و طیف کارگزاران است.

در حالی که طی ماه های اخیر مقامات آمریکایی و رژیم صهیونیستی سفرها و تحرکات گسترده ای را برای اعمال تحریم ها علیه ایران تدارک دیده اند اما تحرک چندانی را از سوی دستگاه دیپلماسی برای مقابله با این تحریم ها شاهد نیستیم. در هفته های اخیر ديويد کوهن، معاون خزانه داری آمريکا در امور تروريسم سفرهای متعددی به چین، انگلیس، آلمان، فرانسه، ایتالیا، ژاپن، کره جنوبی، عربستان، ترکیه ، بحرین، امارات و اسرائیل داشته است.

*یکی از اعضای ارشد جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با ارسال نامه ای خطاب به راشد الغنوشی نسبت به برخی مواضع وی از جمله دنبال کردن مدل حکومتی ترکیه در تونس، مطالبی را بیان کرده است.

*تمامی نمایندگان فعلی مجلس مرتبط با گروه آریا به استثنای یک نماینده، از طرف هیات های اجرایی و نظارت رد صلاحیت شده اند.

*نفوذ یک اقتصاددان دو تابعیتی در تصمیم گیری ها و جهت گیری های اقتصادی کشور باعث به وجود آمدن اما و اگرهایی در میان کارشناسان ارشد اقتصادی و سیاسی شده است. این فرد که اخیرا از سفر آمریکا بازگشته است در دوره اصلاحات و سازندگی هم نفوذ ویژه ای در میان مدیران اقتصادی داشت. وی از طرفداران اقتصاد سرمایه داری و لیبرالیستی است.

* اخیرا در برخی محافل سیاسی مطرح است که نحوه سهميه‌بندي جبهه متحد اصولگرايان در تهران به اين صورت خواهد بود: 4 نفر سهميه حزب ايثارگران، 4 نفر سهمیه رهپويان انقلاب اسلامي، 8 نفر سهميه جبهه پيروان خط امام و رهبري، 4 نفرسهميه محمدباقر قاليباف، 4 نفر سهميه علي لاريجاني و 6 نفر سهميه جامعه روحانيت مبارز.

* یکی از لیدرهای حلقه انحرافی مدعی شده است تمام کاندیداهای این جریان در سه استان گلستان، مازندران و گیلان رد صلاحیت شده اند.

*یک شرکت بزرگ مهندسی که از بازوان اقتصادی جریان انحرافی می باشد و پروژه های بزرگی در داخل و خارج کشور در حال اجرا دارد ، اقدام به پرداخت کمک های مالی هنگفت به برخی کاندیداهای مجلس در برخی حوزه ها از جمله یک کاندیدا در کرمانشاه کرده است.

*برخی خبرها حکایت از آن دارد که اکثر نمایندگان یک استان جنوبی کشور پرونده های استخدامی خود را به وزارت نفت منتقل کرده اند.

*شنیده ایم گذرنامه پسر مهدی - هاشمی که از لندن وارد تهران شده بود توسط دستگاه های ذی ربط ضبط شده است.

* در جلسه اجرایی جبهه متحد اصولگرایان بحث هایی درباره حضور تعدادی از کاندیداهای جبهه پایداری در لیست تهران مطرح شده و به احتمال فراوان کاندیداهای مطرح جبهه پایداری در لیست جبهه متحد حضور خواهند داشت.

* شنیده ایم دادگاه آریا غیر علنی برگزار می شود. بر این اساس فیلم و تصویر متهمان در رسانه ها منتشر نخواهد شد. تنها خبرنگاران با حضور در دادگاه می توانند جریان رسیدگی به اتهامات را گزارش کنند.

  *گروه وابسته به طريقت نورجى‏هاى تركيه، اخيراً با دانشجويان ايرانى شاغل به تحصيل در تركيه ارتباط گرفته و پس از رفع نيازهاى آنان اعم از اقامت، خوابگاه، خوراك و استقرار دانشجويان، دوبار در هفته كتاب كليات رساله نور متعلق به اين طريقت را تدريس مى‏كنند. طريقت نورجى‏ها بعد از نقشبنديه مهم‏ترين طريقت فعال در تركيه بوده و مكتبى عرفانى منتسب به فردى به‏نام شيخ نور است.

اخبار روز ، اخبار سياسي ، اخبر انتخابات ، مجلس ، رد صلاحيت ، بهارستان ، چمران ، بلونيوز ، اخباربوشهر ، اخبار سربازي ، استخدام ، اخبار جديد ، اخبار روز بوشهر ، بلوانيوزبوشهر ، اخبار حوادث ، حوادث تلخ ، خبرهاي بوشهر ، بلوانيوز ، بوشهر ، اخبار جالب ، بلوانيوز بوشهر ، اخبار روزبوشهر ، اخبار فرهنگي ، استخدام نگهبان ، استخدام انبار دار ، سايت استخدام ، بازار كار ، بهترين آگهي ، بلو نيوز ، آخرين اخبار استخدام ، استخدام جنوب ، استخدام تهران ، استخدام بوشهر ، استخدام اصفهان ، استخدام مشهد ، آگهی دعوت به همکاری یک مجموعه معتبر مجری در پرو‍ژه های نفتی ، آگهي استخدام ، استخدام در شركت نفت ، استخدام كارشناس ، استخدام بانك ها ، آخرين خبر استخدام ، استخدام شهرستان ها ، استخدام استان ، استخدام جديد ، استخدام بهمن 90 ، احمدي نژاد ، تحيم ها عليه ايران ، سياست غرب ، ايران ستيزي ، بي بي سي فارسي ، خبر هاي غربي ، رسانه هاي سياسي ،

ارسال نظر

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
عضویت در خبرنامه سایت